Kolik vlastně NetRes stojí ?

Cena rezervačního systému NetRes se skládá ze dvou složek.

První položka je jednorázový registrační poplatek, který je účtován při založení a nastavení parametrů hotelu do systému.

Druhá položka je provozní poplatek, který je účtován ročně a hrádí všechny provozní náklady na provoz NetRes pro Váš hotel.

* Všechny ceny jsou koncové a jsou bez DPH.

Typ hotelu Registrace Roční provoz Poznámka
Hotel, pension, ubytovna, kemp, chalupa a další - bez propojení 1.410 kč* 990 kč / rok* Systém nabízí na webových stránkách všechny funkce jako ostaní verze. Všechna nastavení se provádějí přes manažerskou část systému . Hotel nepoužívá smartHOTEL nebo smartPENSION
Hotel, pension a další vybavený recepčním systémem smartPENSION ZDARMA /
Nutná tech.podpora
2.990 kč / rok* Systém nabízí na webových stránkách funkce pro nové rezervace, náhledy na aktuální volnou kapacitu hotelu a ceny. Rezervace a ceny je možné synchronizovat přímo z programu smartPENSION.
Hotely vybaveny hotelovým systémem smartHOTEL ZDARMA /
Nutná tech.podpora
5.990 kč / rok* Systém nabízí na webových stránkách funkce pro nové rezervace, náhledy na aktuální volnou kapacitu hotelu a ceny. Všechny informace jsou automaticky aktualizovány přímo do databází smartHOTEL. Přenášejí se ONLINE všechny individuální rezervace, skupinové rezervace i včetně systémových účtů a údaje o hostech. Dále je ONLINE synchronizováno 100% volné kapacity a prodejní ceny určené přímo do NetRes a hotelového webu.
Registrováno hotelů : 13
Rezervace celkem : 4 607 588 Kč

Copyright(C) NetRes.cz 2008 - 2023
Tento portál provozuje společnost smartHOTEL s.r.o.